Mecze Emigrantów

19 marca drużyna  FC Emigranci wzięła udział w turnieju Halowym, który odbył się w Tilburgu.

W pierwszym meczu grupy F remisujemy z drużyną Husarii Apeldoorn 1-1 .Bramkę dla nas zdobył – Patryk Sergiel .Wynik mógłby być zupełnie inny,gdyby nie chora sytuacja w 9 minucie meczu .

Jeden z naszych zawodników (do tej pory nie wiemy dlaczego) uderzył pięścią w twarz swojego kolegę z drużyny . Po interwencji pozostałych naszych zawodników został uspokojony. Sędzia pokazał słusznie czerwoną kartkę , a trener Karbowski kazał mu się przebrać i jechać do domu. Ostatnie sześć minut graliśmy w osłabieniu. Oczywiście nie tolerujemy takiego zachowanie i nie rozumiemy dlaczego taka sytuacja miała miejsce.Wobec tego zawodnika zostaną podjęte kroki. Decyzję co dalej w tej sprawie zarząd powinien podjąć do końca tygodnia.

W drugim meczu grupy F podejmujemy zespół Białych Orłów , których pokonujemy 4-1 . Bramki dla nas zdobyli: Fabian Sodur x3, Patryk Sergiel x1.

W ostatnim meczu przegrywamy 2-0 z drużyną Laudam Roosendaal . Niestety ,tak jest jeżeli nie potrafi się wykorzystać, siedmiu stu procentowych sytuacji bramkowych .Rywale mieli trzy, z czego dwie wykorzystali.

W 1/16 naszym przeciwnikiem jest drużyna Black Devils. Niestety przegrywamy ten mecz 3-1 i odpadamy z turnieju. Po raz kolejny naszym przeciwnikiem również był Sędzia tego spotkania .W szóstej minucie, bramkarz rywali powinien wylecieć z boiska, za wślizg poza polem karnym w nogi naszego zawodnika. Dodatkowo sędzia nie odgwizdał karnego, który nam się należal .Jeżeli, sędzia nie byłby tak jedno strony, to wynik tego meczu mógłby być zupełnie inny.

Wychodzi brak treningu na hali .Widać, że na boisku trawiastym czujemy się zdecydowanie lepiej .